Bez kategorii

Język francuski – Wolsztyn zaprasza na wieczór marokański

W związku z nadchodzącym wydarzeniem, jakim jest wieczór marokański „Oko na Maroko” współorganizowanym przez naszą firmę Youniquecentre, niezmiernie miło będzie nam móc towarzyszyć gościom z Maroka w czasie ich całego pobytu w Wolsztynie a w szczególności w czasie spotkania w dniu 21.08. w Gminnym Centrum Informacji w Wolsztynie, gdzie zagrają koncert. Przy tej okazji chciałabym opowiedzieć Wam trochę jak piękny jest język francuski i jak silna jest jego pozycja w świecie. Język francuski to nie tylko Francja. Jest on tak przepięknie zróżnicowany, jak piękni, różnorodni i wspaniali są jego użytkownicy, bogaty i kolorowy jak pejzaże krajów, w których jest używany. Czytaj dalej

Szkolenie POZNAJ HIPNOZĘ I STARTUJ KU PRAWDZIWEJ ZMIANIE

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe szkolenie w Wolsztynie.Wyjątkowe, gdyż poświęcone czemuś absolutnie wyjątkowemu- Twojemu umysłowi, który możesz rozwijać dzięki wyjątkowemu narzędziu. Gotów, gotowa? Poznaj hipnozę i startuj ku prawdziwej zmianie. Poznaj ją taką, jaką jest naprawdę- prostą, rozsądną, skuteczną, taką, jakiej doświadczasz każdego dnia. Serio. I bez magii, wahadełek, szarlatanów i bzdur. Jest tylko kilka wolnych miejsc– Startuj po więcej! Czytaj dalej

Tajemnica szczęścia czyli jak Derren Brown „wkręcił” całe miasto

Czym jest szczęście? Co nas uszczęśliwia? Dlaczego jedni uważają się za szczęściarzy  a inni twierdzą, że ciągle spotykają ich nieszczęścia? Czy i jak sami możemy sprawić, by stać się szczęśliwymi ludźmi?

Czytaj dalej

Wolność Freedom Liberté Libertà Libertad Freiheit Svoboda Свобода Sloboda Liberdade

Najpiękniejsze ze słów, jakie znam. Brzmi pięknie w każdym języku. Wolność wyboru, wolność decyzji, wolność słowa, wolność od bełkotu mediów i ograniczających przekonań. Wolność od „muszenia”, od podążania za trendami, od ludzkiej gadaniny. Wolność od związków, organizacji i wolność od własnych myśli, kiedy medytujesz. Czyż to nie cudowne? Wolność. Wolność. Wolność.

Czytaj dalej

Witaj:)

Witaj Artystko. Witaj Twórco. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że w pełni zasługujesz na to miano. Kreujesz bowiem nieustannie. Tworzysz wszystko. A wszystko oznacza również jakikolwiek przedmiot, na który za chwilę się spojrzysz.

Gdybyśmy dawniej trafiły na taki tekst, pewnie wybuchnęłybyśmy śmiechem. Brzmi to jak jakiś pseudoreligijny bełkot. A jednak, od kiedy w pełni pojęłyśmy znaczenie tych słów, nasza rzeczywistość zaczęła się zmieniać w zawrotnym tempie. Jest taka, jaką sobie wymyśliłyśmy. Albo lepsza!

Czytaj dalej

  • RSS RSS: hipnowieści z Hipnotransfery

  • Artykuły

  • Najnowsze komentarze

  • Kategorie Artykułów

  • Top