Wolność Freedom Liberté Libertà Libertad Freiheit Svoboda Свобода Sloboda Liberdade

Najpiękniejsze ze słów, jakie znam. Brzmi pięknie w każdym języku. Wolność wyboru, wolność decyzji, wolność słowa, wolność od bełkotu mediów i ograniczających przekonań. Wolność od „muszenia”, od podążania za trendami, od ludzkiej gadaniny. Wolność od związków, organizacji i wolność od własnych myśli, kiedy medytujesz. Czyż to nie cudowne? Wolność. Wolność. Wolność.

Wolność: uwolnienie

daje siłę, otwiera umysł na kreatywność a możliwości pojawiają się  znikąd. Nagle uśmiechasz się do siebie w lustrze, do własnych myśli i czujesz ten dreszczyk emocji na samą myśl, jak jest pięknie, spokojnie i nieograniczenie.Właśnie tu i teraz czujesz się jak prawdziwy twórca własnego życia. Jesteś przepełniony dumą, radością, energią, kochasz siebie, szanujesz siebie, świat staje się taki, jakim chcesz go widzieć, ponieważ właśnie go tworzysz.

Jesteś wszechmocny.

Masz wpływ na swoje życie. Bierzesz odpowiedzialność za własne decyzje. Tu nie ma miejsca na wypalenie. Całą przestrzeń wypełnia kreatywność, dążenie w kierunku swojego celu, który sam sobie wytyczasz. Ten nagły stan między jawą i snem nagle Cię omywa. Jawa to Twoja wolność a sen to nieograniczoność możliwości. Jak w podświadomości, gdzie wszystko jest możliwe o czym się przekonujesz każdej nocy, gdy śnisz. Gdy latasz, gdy jak za dotknięciem cudownej różdżki zmieniasz miejsca, gdy doświadczasz niesamowitych emocji i gdzie nie ma logiki. Gdzie nie zastanawiasz się dlaczego, w jakim celu i jak. To dzieje się tak po prostu. A Ty tym żyjesz i jest Ci doskonale dobrze. Czyste myśli. Piękne krajobrazy. Doskonałość odczuć i wrażeń. Wyostrzone zmysły.  Kraina błogości i szczęścia. Idealnie 🙂

Wszyscy chcą wolności.

Nie każdy po nią sięga. Czy trzeba mieć aż taka odwagę by stać się wolnym? Nie! Nie o odwagę tu chodzi. Tu chodzi o podświadomość. To w niej wszystko się zaczyna i wszystko się kończy. Podświadomość, która jest zaprogramowana według prostego schematu – jest zaprogramowana do tego byśmy byli ofiarami. Chcesz być wolnym człowiekiem, prawda? Dlaczego jeszcze nim nie jesteś? Co Cię powstrzymuje? Ludzie? Okoliczności? A może Ty sam? Twój wewnętrzny krytyk ma sporo do powiedzenia prawda? Twoje stare programy działają bez zarzutu prawda?

Ci, którzy zdali już sobie z tego sprawę,

wkroczyli lub już kroczą drogą wolności. Ci, którzy jeszcze śpią narzekają, obwiniają, nie kochają siebie samych i są wiecznie niezadowoleni. A tak naprawdę można się z tym uporać bardzo prosto. Wystarczy tylko chcieć i pozwolić sobie czuć się doskonale.

My już wiemy, jak to działa. :)! Przeżywaj swoje życie wyłącznie w high definition quality!

Social tagging: > > > >

Komentarze zamkniete.

  • RSS RSS: hipnowieści z Hipnotransfery

  • Artykuły

  • Najnowsze komentarze

  • Kategorie Artykułów

  • Top