Dobry dzień na dzień dobry.


Witaj Przyjacielu :). Uśmiechnij się, poczuj się swobodnie i poddaj się lekturze. Wierzymy, że kiedy to przeczytasz, poczujesz się jeszcze wspanialej. Mamy dla Ciebie dobre wiadomości.

Dzisiaj pomyślałyśmy, żeby napisać Tobie o dobrym dniu. Każdego dnia doświadczasz nowych emocji, stawiasz czoło nowym wyzwaniom, powielasz codzienne czynności. Nie zawsze jest tak, że kiedy już ułożysz się wieczorem wygodnie w swoim ulubionym fotelu lub łóżku, masz poczucie udanego dnia. Czujesz się być może zmęczony i sfrustrowany, nie do końca zadowolony z tego, co się wydarzyło, co udało Ci się zrobić. A może właśnie dzisiaj dokonałeś czegoś wyjątkowego?

Jako twórca siebie i wszystkiego, co Cię otacza, możesz w dowolnej chwili, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zamienić Twój każdy dzień w nieskończone pasmo pozytywnych doznań. Możesz to zrobić, jeśli tylko masz na to ochotę. Nie wymaga to ani wysiłku ani specjalistycznej wiedzy. Dalekie jest to od czarów, magii i ezoteryki.

Wyobraź sobie, że to właśnie Ty masz taką moc, która potrafi dokonać cudów w Twoim życiu. Jeśli chcesz, przypomnij sobie jedno lub kilka zdarzeń z dzisiejszego dnia. Możesz wybrać zarówno te dobre jak i gorsze. Nie ma to większego znaczenia. Metoda zmiany postrzegania zdarzeń polega na tym, abyś pomyślał o dowolnej sytuacji i docenił w niej wszystko to, czego dzięki niej dowiedziałeś się nowego o sobie, swoim życiu, swoich emocjach i o świecie. Wzmocnij swoje poczucie radości z dokonanego odkrycia i doceń je. Doceń siebie, za dobrze wykonaną pracę. Powiedz do siebie coś bardzo miłego. Brawo! Możesz zapisać swoje spostrzeżenia, możesz je zapamiętać, możesz je nagrać. Ty decydujesz. 🙂

My robimy to ćwiczenie dość często i polecamy je wszystkim serdecznie, ponieważ nastraja ono bardzo pozytywnie i wzmaga kreatywność. Niejednokrotnie, kiedy mamy za sobą ciężki dzień lub nowe doświadczenie, wymieniamy się spostrzeżeniami i zadajemy sobie pytanie:, „Jaka dobrą wartościową naukę możemy z tego konkretnego zdarzenia wynieść?” Ponieważ to my kreujemy naszą rzeczywistość. My przyciągamy ludzi i zdarzenia. W pozornie niekorzystnej sytuacji jest zawsze taka niesamowita lekcja i porcja wiedzy, że czasem nie jest łatwo w to uwierzyć!

Jeśli masz ochotę możesz robić to ćwiczenie codziennie, kiedy tylko masz na to czas lub, kiedy po prostu chcesz poczuć się lepiej. Gwarantujemy Ci, że w pewnym momencie uzyskasz taką wprawę, że bez problemów będziesz je wykonywał na bieżąco w dowolnej sytuacji, zyskując dzięki temu optymizm. Pomyśl, jak będzie miło, co rano, kiedy będziesz się budził z ciekawością tego, jak wiele fantastycznych i wartościowych doświadczeń czeka na Ciebie w Twoim dniu. Pomyśl, jak bardzo trudno popsuć Ci teraz humor, ponieważ Ty czerpiesz z każdej chwili to, co najlepsze i przekuwasz to w TWOJE IDEALNE ŻYCIE. A teraz po prostu działaj. Do widzenia Twórco 🙂

Social tagging: > > > > > >

1 odp. Dobry dzień na dzień dobry.

  1. Sss pisze:

    Ojej 🙂 dzięki. Super to jest.

  • RSS RSS: hipnowieści z Hipnotransfery

  • Artykuły

  • Najnowsze komentarze

  • Kategorie Artykułów

  • Top