szkolenia

Poznaj hipnozę i startuj ku prawdziwej zmianie

 szkolenie poznaj hipnozę

Witaj Droga Mieszkanko/ Drogi Mieszkańcu Wolsztyna. Witaj, jeśli jesteś spoza wolsztyńskich okolic. Być może nie zdajesz sobie jeszcze sprawy jak  piękny i potężny masz umysł. Może nie do końca uświadamiasz sobie swój własny potencjał i to, że naprawdę posiadasz wszelkie zasoby, dzięki którym możesz pozbyć się każdego swojego problemu. (Jeśli nie do końca wierzysz, że tak jest, to bardzo dobrze! Oznacza to bowiem, że  Twoja krytyczna funkcja  świadomego umysłu działa prawidłowo.) Pragniemy  jednak, byś odkrył(a) siłę tego, co na co dzień pozostaje w ukryciu, to na co nawet nie zwracasz uwagi- Twoją Podświadomość. Na naszym krótkim szkoleniu poznasz hipnozę- najskuteczniejsze narzędzie do eksplorowania nieświadomych pokładów.  Poznasz hipnozę nowoczesną, bez szarlatańskich trików, manipulacji, dziwnych energii, wahadełek, magii i innych, niepodpartych dowodami bzdur. Poznasz coś, co na zachodzie używa się na co dzień w placówkach służby zdrowia. Poznasz naturalne zjawisko, którego doświadczasz wielokrotnie w ciągu dnia i  dowiesz się jak ono działa i do czego może się Tobie przydać (jeśli absolutną zmianę swojego życia, pozbywanie się depresji, stresów, bólu czy nałogów można nazwać jedynie „przydawaniem się”). Hipnoza: prosto, krótko, racjonalnie, konkretnie i…. bardzo przyjemnie. I do tego bez wyjeżdżania do stolicy na drogie szkolenia. Po prostu, w zasięgu Twojej ręki i Twojego umysłu.

  • Przyjdź, jeśli masz dość rutyny.
  • Przyjdź, jeśli znane Tobie metody rozwoju osobistego są męczące, długie, nudne, bądź nieskuteczne.
  • Przyjdź, jeśli chcesz być dla siebie największym autorytetem i najlepszym przyjacielem.
  • Przyjdź, jeśli o prostu jesteś osobą którą wypełnia ciekawość.

Na szkoleniu, w odprężającej atmosferze:

  • dowiesz się czym jest i czym nie jest hipnoza.
  • Zrozumiesz w czym może ona pomóc Tobie, i tym samym- lepiej zrozumiesz siebie.
  • Zobaczysz ją i poczujesz.
  • Niestety nie doświadczysz całego wachlarzu jej możliwości. Nie da się w ciągu 2-3 krótkich godzin zaprezentować tak wspaniałego narzędzia.  Ale to szkolenie to dopiero początek….

Kiedy: 15.07.2013, godz. 18.30

Gdzie: Club „PIĄTKA”,  ul. 5 Stycznia 2

Jak długo: 2-3h.

Za ile: 99 zł

ILOŚĆ MIEJSC  BARDZO OGRANICZONA . ZAPISZ SIĘ TERAZ na szkolenie, POZNAJ HIPNOZĘ I STARTUJ KU PRAWDZIWEJ ZMIANIE,  nie pozwalając umknąć okazji. . Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie  wpłaty na konto bankowe do 13.07, którego numer otrzymasz po wysłaniu do nas powyższego formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą.

 

[si-contact-form form=’2′]

 

 

Do zobaczenia i głębokości

Youniquecentre

 

Dodaj komentarz

Top