Hipnowieści - Hipnotransfera: hipnoza, hipnoterapia, hipnowieści.

Kontrola bólu w hipnozie u dzieci dotkniętych rakiem.

kontrola bólu

Rozwój hipnozy w krajach zachodnich nabiera tempa: Francja, Belgia, Szwajcaria. Podejście do hipnozy zmienia się diametralnie: od magii i magnetyzmu do racjonalnej medycyny. Hipnoza pomaga chorym w bardzo uciążliwym dla wielu z nich aspekcie choroby, jakim jest kontrola bólu. Stosowana jest w szpitalach we Francji, odbywają się szkolenia personelu medycznego a wszystko po to, Czytaj dalej

Emocje: czy tak naprawę wiesz, dlaczego je odczuwasz?

emocje i mózg

Emocje – naukowe poszukiwania definicji

„Naukowe zrozumienie i wyjaśnienie emocji byłoby wspaniałym osiągnięciem. Dałoby nam wgląd w to jak funkcjonują najbardziej osobiste, a jednocześnie najbardziej tajemnicze zakamarki naszego umysłu, a zarazem pomogłoby nam zrozumieć, co może szwankować, kiedy załamuje się ta część naszej psychiki” stwierdza Ledoux. Jak mówi o emocjach „Każdy wie czym one są dopóki nie musi tego wyjaśnić.” Rzeczywiście każdy z nas ich doświadcza, czuje swoje emocje i staje się swoim osobistym ekspertem w stosunku do nich. Natomiast, kiedy zastanowić się, czym są i skąd się biorą to pojawiają się różne odpowiedzi i koncepcje. Czytaj dalej

Szkolenie POZNAJ HIPNOZĘ I STARTUJ KU PRAWDZIWEJ ZMIANIE

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe szkolenie w Wolsztynie.Wyjątkowe, gdyż poświęcone czemuś absolutnie wyjątkowemu- Twojemu umysłowi, który możesz rozwijać dzięki wyjątkowemu narzędziu. Gotów, gotowa? Poznaj hipnozę i startuj ku prawdziwej zmianie. Poznaj ją taką, jaką jest naprawdę- prostą, rozsądną, skuteczną, taką, jakiej doświadczasz każdego dnia. Serio. I bez magii, wahadełek, szarlatanów i bzdur. Jest tylko kilka wolnych miejsc– Startuj po więcej!

poznaj hipnozę

Hipnotyczne gabinety dentystyczne w krajach francuskojęzycznych

hipnotyczne-gabinety-dentystyczne

Witamy,

Poprzedni artykuł poświęcony był zastosowaniu hipnozy we francuskich szpitalach.  Zapraszamy na kolejne hipnotyczne wieści z Frankofonii. Tym razem przyjrzymy się jej zastosowaniu w gabinetach dentystycznych. Tylko spokojnie, rozumiemy że wielu na myśl o dentyście, włos jeży się na głowie. A co, gdybyś mógł przejść przez każdy zabieg dentystyczny w bardzo komfortowy sposób? A co jeśli wizyta u dentysty kojarzyłaby się Tobie z  przyjemnością? A co, gdybyś mogła pędzić do dentysty pędzić z takim zapałem, z jakim wybierasz się na ulubiony film do kina? Taka postawa jest możliwa dzięki niesamowitemu narzędziu- hipnozie.

Czytaj dalej

Hipnoza w szpitalach we Francji i nie tylko

hipnoza w szpitalu

Hipnoza w naszym kraju nie jest jeszcze powszechnie stosowaną metodą wspomagającą leczenie w publicznych placówkach służby zdrowia. W krajach zachodnich, takich jak Wielka Brytania, USA czy Francja, hipnoza znalazła swoje stałe miejsce w szpitalach i klinikach. Jako przykład tego trendu prezentujemy Tobie  tłumaczenie  francuskiego artykułu„Hipnoza wchodzi do szpitala: jak to działa?” z 16-7-2012 opublikowanym na niezależnym portalu informacyjno-dyskusyjnym rue89.com. Tłumaczenia kolejnych artykułów pojawią się wkrótce.

Czytaj dalej

W Youniquecentre ruszyła Hipnotransfera!

  • Hipnoza dla Ciebie: Hipnotransfera w końcu ruszyła.

Hipnotransfera to platforma, której głównym hasłem przewodnim jest hipnoza i wszystko, co jest z nią związane. Tutaj obalamy ohydne mity, jakie panują w naszym społeczeństwie odnośnie hipnozy. Hipnoza nie jest tajemnicza. Hipnoza jest prosta. Hipnoza jest racjonalna. Hipnoza jest super-skuteczna. Hipnoza jest niesamowita. Wystarczy pojąc, o co w niej chodzi (a nie chodzi o wiele), by zacząć jej w pełni doświadczać. Koniec ze strachem, czas byś poznał to narzędzie i aby zaczęła się Twoja hipnotyczna przygoda i życie w wolności od problemów i stresu. Wiem, że brzmi to zbyt pięknie, by mogło być prawdziwe. Cóż, jeśli przekonało to takiego zatwardziałego sceptyka, jak ja, to wszystko jest możliwe. Ale przekonać musisz się na własnej skórze. Zapraszamy po mnóstwo hipnotycznych smakołyków. Hipnotransfera się rozwija. Ty również bądź jej Twórcą, jest tu przecież głównie dla Ciebie. Komentuj, pytaj, i ruszaj głęboko w trans. W dziale „Hipnowieści” zaś znajdziesz najświeższe nowinki i artykuły, info o szkoleniach, w których rządzi hipnoza. Pozwól się zahipnotyzować:)

poświęconemu szeroko pojętemu życiu w obfitości i rozwojowi osobistemu.

Pozdrawiamy serdecznie,

Top