Hipnotransfera: witaj w niesamowitym świecie hipnozy!

 

hipnoza-zobacz swiat w nowych barwach

hipnoza- zobacz świat w nowych barwach

Hipnoodkrywca

Przybywasz właśnie do sfery, która jest dostępna dla każdego. Niewielu jednak do niej dociera. Skoro tu jesteś, to bardzo dobrze! Oznacza to bowiem, że masz potężną siłę napędową- ciekawość, czyli wszystko, czego tutaj potrzebujesz .Witaj w świecie, w którym czas może płynąć w tył, w przód, szybciej, wolniej i jeszcze szybciej. Ty tu rządzisz. Witaj w świecie w którym możesz nadawać przedmiotom swoje ulubione barwy, gdzie zobaczysz to, czego dotąd nie dostrzegałaś. Usłyszysz, czego do tej pory nie słyszałaś. Staniesz się władcą, panią swojego ciała, jednym gestem pozbywając się wszelkiego dyskomfortu i doznając tak głębokiego rozluźnienia, jakiego jeszcze nie poznałeś. W tym świecie to TY i tylko TY przejmujesz stery i mkniesz z prędkością myśli ku wolności od problemów i nałogów. Ku wszystkiemu, czego pragniesz od dawna. Ten świat to HIPNOZA. Cokolwiek o niej słyszałaś, odpuść, odpuść totalnie. Wejdź teraz, najpierw świadomie, a potem głębiej i głębiej, bardzo podświadomie.. Czy wiesz już, dlaczego właśnie hipnoza?

 

Hipnoprzewodnik

Jesteśmy Youniquecentre i cieszymy się że i Ty tu dotarłeś. Będzie nam miło towarzyszyć Tobie w eksplorowaniu tego niezwykłego świata, który na pierwszy rzut oka wygląda na magiczny, choć z magią nie ma nic wspólnego. Hipnoza to rzeczywistość i dlatego działa naprawdę, działa zawsze i działa na Ciebie, podczas gdy magia najlepiej wypada w bajkach. Hipnoza- czas byś jej doznał. Czas byś jej doświadczyła. Czas byśmy się bliżej poznali właśnie tu. Jako hipnotyzerki, wolimy jednak określenie „hipnoprzewodnik”, bo tak naprawdę tylko wskazujemy Tobie drogę. Ale wiemy dobrze, że właściwym hipnotyzerem, prawdziwą hipnotyzerką jesteś Ty. I pora, byś uświadomiła sobie, pora byś zrozumiał kto tak naprawdę kogo hipnotyzuje…

Hipnomapa

Hipnoza to kraina pełna nieodkrytych i kuszących zakamarków. HipnoTRANSfera to Twoja mapa, która pomoże Tobie się w niej poruszać, tak byś mógł odnaleźć narzędzia, przydatne w dalszej podróży oraz wszystko to czego tak bardzo pragniesz. Mapę tę ciągle uzupełniamy, w miarę kontynuacji naszej największej życiowej przygody, którą jest hipnoza. Składaj i rozkładaj, zwijaj i rozwijaj, przeglądaj i twórz tę mapę z nami. I tak, jak chcesz. Legendę, czyli hipnomenu, znajdziesz po prawej.

Hipnoza- prawda wychodzi na jaw.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że Twój umysł ma niesamowitą umiejętność, by zapominać o tym, co ma być zapomniane i pamiętać o tym, co ma być pamiętane. Teraz możesz wyprzeć z pamięci większość nieprawdziwych rzeczy, jakie słyszałeś o hipnozie. Hipnoza to sen? Manipulacja, kontrola umysłu, szarlataneria? Odpuść kompletnie . Zapomnij. Odkryj hipnozę na nowo, uświadamiając sobie się jak prostym, racjonalnym i naturalnym procesem ona jest. Wszak doświadczasz jej każdego dnia. Po prostu dowiedz się, czym hipnoza jest naprawdę.

Wchodząc do świata hipnozy, pozostaw ciężar mitów za sobą.

Tak, hipnoza na pierwszy rzut oka przypomina magię. Piorun i zaćmienie słońca również wyglądają na magiczne. Wiemy jednak, że są one tak naprawdę procesami naturalnymi. Tak jak hipnoza. Jednak fałszywe przekonania i mity, które wokół niej krążą, często są przyczyną lęku, który okropnie utrudnia eksplorowanie Twojego umysłowego potencjału często zamyka drogę do najbardziej niesamowitej przygody. Dlatego w Twoim imieniu, drogi Odkrywco, rozprawiamy się z mitami, choć pewnie nie ze wszystkimi. Tutaj możesz zweryfikować zasadność swoich przekonań o hipnozie.

Pytaj, by nie błądzić.

Hipnoza to niezmierzony świat nieograniczonych możliwości. I ze względu na jego ogrom, łatwo w nim się zgubić. A ponieważ tak mocno jak pragniemy doświadczać głębokiego transu, zależy nam na Twoim komforcie, dobrym samopoczuciu i czasie, podążamy z Tobą ramię w ramię, aby jak najprędzej doprowadzić Cię do Twojego celu. Jesteśmy tu po to, by wskazywać drogę, rozwiewać Twoje wątpliwości, odpowiadać na Twoje pytania, również często zadawane pytania. Zapoznaj się z nimi, poszerz swoją wiedzę i zadawaj kolejne, kontaktując się z nami poprzez e-mail, telefon, komentując artykuły w HipnoTRANSferze, filmy w naszym kanale Youtube, czy posty na naszym Facebookowym fanpagu. Śmiało!

Hipnowieści

Hipnoza jest nieustanną metamorfozą. Dynamika, która zapiera dech w piersiach. Dynamika, która pozwala Ci oddychać pełną piersią. Nic dziwnego, tak cudowny masz umysł. Potencjał hipnoświata niesiemy Tobie w blogowej formie hipnowieści– garści newsów i artykułów pod hasłem „hipnoza”, zagranicznych, i lokalnych. (O tak, właściwie rozumiana hipnoza, również powoli i cichutko wkracza do naszego kraju). Hipnowieści to spora dawka wiedzy na temat jednego z najgorzej rozumianych naturalnych zjawisk umysłowych. Przybądź i zdobywaj ją, by kroczyć do przodu szybciej, łatwiej i przyjemniej!

Hipnoterapia: dlatego, że DZIAŁA! (najskuteczniej i najszybciej).

  • Po 600 sesjach psychoanalizy, sukces odnotowuje się w 38% przypadków.
  • Po 22 sesjach terapii zachowań sukces odnotowuje się w 72% przypadków
  • Po 6 sesjach hipnoterapii sukces odnotowuje się w 93% przypadków*.

Ale to i tak nie jest najważniejszy powód. Sprawdź, co uzyskasz dzięki hipnoterapii, a czego nie znajdziesz w tradycyjnych terapiach

Tzw. klasyczna hipnoza to już tylko legenda.

Według klasycznych wyobrażeń zaćmienie słońca następuje wtedy, gdy bóstwa, Rahu i Ketu, pożerają słońce. Według klasycznych wyobrażeń w hipnozę jesteś wtedy, kiedy osiągasz półprzytomnie bliżej nieokreślony stan, wgapiając się godzinami w wahadełko hipnotyzera-maga, który manipulując przeróżnymi energiami przenosi Ciebie do poprzednich wcieleń. Na szczęście dzisiaj wiemy, na czym polega zaćmienie słońca i nie potrzebujemy legend. Szkoda jednak, że wielu nadal wierzy w legendę o klasycznej hipnozie. Dowiedz się, jak naprawdę działa hipnoza nowoczesna, a „hipnozę klasyczną” włóż między opowieści o Rahu i Ketu.

Kiedy wchodzisz w hipnozę, zaczynasz dostrzegać drogi wiodące do wyjścia z sytuacji, które wydawały się do tej pory nierozwiązywalne. Wszelkie zasoby i cechy, jakie sobie wymarzyłeś nagle stają się dostępne od zaraz. Sprawdż, co jeszcze znajduje się zasięgu Twego umysłu, który uspokaja się głębokim transem.

Wejdź głębiej i doświadcz (na własnej skórze i we własnym umyśle).

HIPNOZA to jednak o wiele więcej. Póki nie wejdziesz w głębiej i głębiej w trans, nie dowiesz się jak to jest, kiedy Twój umysł, całkowicie czysty spokojny i skupiony, dokonuje rzeczy które wydawały Ci się nierealne.

 

Glębokości, Odkrywco!

*Alfred A Barrios, PhD, w Psychotherapy Magazine, tom 7 nr 1, oraz w Psychotherapy: Theory, Research, and Practice, wiosna 1970

Dodaj komentarz

Top